שיטות משלוח

שיטת משלוחזמן אספקההחבילה תגיע אל…גוף שילוח
שליח עד הביתעד 10 ימי עסקיםכל מקום ברחבי הארץחברת שליחויות
משלוח לנקודת איסוףעד 10 ימי עסקיםכל מקום ברחבי הארץEpost

מחירי משלוח בשליח עד הבית:                               מחיר משלוח לנקודת איסוף: 

בקנייה עד 298 ₪  – 35 ₪                                       בקנייה עד 298 ₪  – 17 ₪

בקנייה מ-299 ₪  – חינם!                                        בקנייה מ- 299 ₪- חינם!

*איסוף עצמי – במחסן, תפוצות ישראל 4 גבעתיים  || חינם  

ניתן יהיה לאסוף את החבילה במחסן שלנו ובתיאום מראש. שעות הפתיחה של המחסן הן בימים א’-ה’ 09:00-16:00 ובימי ו’ בתיאום מראש בלבד.

טלפונים לתיאום האיסוף: 052-2554044 או 052-3894167

**ייתכנו שינויים בעלויות המשלוח בהתאם למבצעים זמניים באתר

הערות ותוספות

* ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: אילת, יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 10 ימי עסקים. (שישי ושבת אינם נספרים)

* פריט המוגדר כ׳שביר׳ – משמע, שעלול להינזק בשליחה – יישלח עם שליח עד הבית: בכל הוספת פריט מסוג זה לסל הקניות שלך, שיטת השילוח תעודכן אוטומטית לדואר שליחים.

משלוח עם שליח עד הבית

השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הן 20:00-8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך). במידה וחברת השליחויות אינה מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, ניידע אותך בעניין ונשלח את ההזמנה באמצעות דואר רשום.

משלוח לחו”ל

כ-14 ימי עסקים באמצעות דואר רשום או כ-10 ימי עסקים באמצעות EMS. מחיר המשלוח תלוי במוצרים הנשלחים וביעד. מחיר המשלוח יהיה תואם למחיר הנגבה על ידי שירותי הדואר. במקרה של משלוח לחו”ל יש לצרף בהערות את כל הפרטים הנדרשים ליעד המשלוח ודרך יצירת קשר להשלמת ההזמנה.77